BvB Stone | Hakkımızda
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,qode-social-login-1.0.2,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-4.6,vertical_menu_enabled, vertical_menu_transparency vertical_menu_transparency_on,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
BvBStone-about-us8

Hakkımızda

Ülkemiz, doğaltaş rezervleri anlamında dünyanın en zengin ülkeleri arasında yer alsa da işlenmiş ürünlerin dünyaya tanıtılıp, sunulması konusunda maalesef bir o kadar geridedir. Biz bu alanda bayrağı daha ileriye götürmek şevkiyle hizmet veren üretici bir firma olarak; her türlü doğal taş, mermer, traverten ve porselen ürünleri son teknoloji ve tecrübemizi harmanlayarak işliyoruz. Sadece ülkemizde değil, aynı zamanda büyüklüğü ile dünyada sayılı mermer bölgelerinden sayılan Bilecik yöresinde bulunan yerleşkemizde, sahip olduğumuz çeyrek asırlık kurumsal fabrika tecrübesi ve sağlam temellere dayanan iş dostlukları sayesinde istenilen her türlü ürünü dünyanın her noktasından üst kalitede tedarik edebilmekte ve işleyebilmekteyiz.

BvB Stone, doğal taşın uygulanması sırasında stil ve zarafetin iç içe olduğu bir çok projede yer almış ve almaya devam etmektedir. Türkiye Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Ankara Çankaya Köşkü, Marmaris Cumhurbaşkanlığı Konuk Evi, Ankara Mit Müsteşarlığı, Türkmenistan Ulaştırma Bakanlığı, Eskişehir Memorial Sağlık Grubu, Hyundaı Hysco Üretim Tesisleri, CP Piliç Üretim Tesisleri (Bursa, Osmaneli ve Manisa), petrol istasyonları ve çok sayıda konut projelerinin mermer ve doğal taş işlerini yüklenmiş ve başarı ile teslim etmiş olmaktan gurur duymaktayız.

BvBStone-about-us4
BvBStone-about-us6

Aynı zamanda bir çok büyük proje için taş danışmanı (hangi çeşit taşların kullanılması, taş raporlarının hazırlanması ve testlerinin yapılması, en doğru üründe karar kılıp onun ne şekilde üretilmesi ve nasıl uygulanması gerektiği hakkında danışmanlık) olarak hizmet vermiş ve vermeye devam etmektedir.

BvB Stone; proje taahhüt işleri, taş tedariği ve taş danışmanlığının yanı sıra; Bilecik ve çevresi başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinde mutfak ve banyo tezgahı imalatı, şömine döşemesi, çevre düzenlemeleri, asansör, havuz ve cephe kaplamaları, dairesel balkon küpeşte hizmetleri gibi geleneksel ihtiyaçlara alanındaki teknolojik yenilikleri ürünlerine yansıtarak cevap vermektedir.

Amacımız, siz değerli meslektaşlarımız ve yol arkadaşlarımıza doğanın bizlere sunmuş olduğu her çeşit ürünü en iyi kalitede işleyerek geri sunmaktır.

Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan misyonumuz ve yönetim anlayışımız ile sektörün önde gelen firmaları arasında olmayı hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz; insan kaynaklarımızı ve müşterilerimizi en önemli değerler olarak kabul eden, kaliteden asla taviz vermeyen, güven kelimesinin ne anlama geldiğini çok iyi bilen, doğal taşı müşterilerimizin kullanımına ve taleplerine en uygun şekilde işleyen, daima gelişen teknolojiyi, yeni ürünleri ve dünya pazarını takip ederek sürekli fark yaratan, saygın ve sektörde lider bir firma olmaktır.

BvBStone-about-us10